Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11248
Stary 05.12.2014, 15:14
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
kto nie idzie, a ma możliwość ten pejs
Krótko i na temat

Ja kupiłem właśnie dwa dodatkowe bilety, dla siostry i dziewczyny, mimo że ich raczej na meczu nie będzie.
Za lata emocji mogę dać coś od siebie, 60 zeta mnie nie zbawi.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując