Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16760
Stary 05.12.2014, 14:36
Pismaki niepotrzebnie nadmuchują sprawę ewentualnego transferu Stilicia, co daje szerokie pole do różnego rodzaju spekulacji. Nie warto sobie tym teraz niepotrzebnie zawracać głowy. Pytanie, czy Stiliciowi w ogóle się opłaca odchodzić, skoro ma już 27 lat i już raz sparzył się zagranicznymi wojażami na Ukrainie i w Turcji? Zakładając, że Wisła chciałaby na, nim zarobić sprzedaje go wiosną i co zrobi przez te 4 miesiące ze środkiem pola? Starzyńskiemu kończy się kontrakt dopiero po sezonie, a bardzo wątpliwą rzeczą jest, żeby były jakiekolwiek transfery gotówkowe w następnych okienkach.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.12.2014 o godz. 18:41.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując