Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29538
Stary 05.12.2014, 14:18
Panowie tak dla przypomnienia:

Kocur napisał(a):
Nie cytować trolla!!
kerim1906 napisał(a):
kocur ostrzegał mnie aby nie cytować trola york09, a Wy dyskutujecie z nim bez ograniczeń, pytam PO CO ?podobnie jak można kogoś wybuczeć , tak można kogoś zignorować, poza tym , jest na tej stronie moderator?
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):
ten york09 to opłacany troll na X forach pisze to co tu m.in.
http://peb.pl/6186461-post80.html
http://www.forum.polityka.org.pl/vie...7edafa0#231508
BBudowniczy napisał(a):
SmutnymRomantykiem, Jurijem z forum Legii czy też yorkiem09 z peb? Sam się musisz zdecydować, na którym froncie Ci najlepiej idzie A może jest was trójeczka i dostajecie te same wytyczne na e-maile, tylko nie chciało się wam ich przerabiać i doprowadziliście do dekonspiracji? Kto to wie
Teraz dodam coś od siebie i mam nadzieję, że wreszcie, to poskutkuje:


Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.12.2014 o godz. 15:58.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!