Panowie tak dla przypomnienia:
kerim1906 napisał(a):
|
kocur ostrzegał mnie aby nie cytować trola york09, a Wy dyskutujecie z nim bez ograniczeń, pytam PO CO ?podobnie jak można kogoś wybuczeć , tak można kogoś zignorować, poza tym , jest na tej stronie moderator?
|
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):
BBudowniczy napisał(a):
SmutnymRomantykiem, Jurijem z forum Legii czy też yorkiem09 z peb? Sam się musisz zdecydować, na którym froncie Ci najlepiej idzie A może jest was trójeczka i dostajecie te same wytyczne na e-maile, tylko nie chciało się wam ich przerabiać i doprowadziliście do dekonspiracji? Kto to wie
|
Teraz dodam coś od siebie i mam nadzieję, że wreszcie, to poskutkuje:
