Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16758
Stary 05.12.2014, 12:42
camilos napisał(a):Wyświetl post
co wy wszyscy do *uja chcecie od boguskiego, gość jest jednym z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie, w defie gra za dwóch, a szydercom ciągle źle i nie dobrze. Wywal gargułę i boguskiego, a graj lechem w środku pola mądralo to wylądujemy nad strefą spadkową!
odstaw proszki lepiej, siedlce nie za 7egią?
Odpowiedz cytując