camilos napisał(a):

|
co wy wszyscy do *uja chcecie od boguskiego, gość jest jednym z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie, w defie gra za dwóch, a szydercom ciągle źle i nie dobrze. Wywal gargułę i boguskiego, a graj lechem w środku pola mądralo to wylądujemy nad strefą spadkową!
|
odstaw proszki lepiej, siedlce nie za 7egią?