Camilos napisał(a):

|
Co wy wszyscy do *uja chcecie od Boguskiego, gość jest jednym z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie, w defie gra za dwóch, a szydercom ciągle źle i nie dobrze. Wywal Gargułę i Boguskiego, a graj Lechem w środku pola mądralo to wylądujemy nad strefą spadkową!
|
Gra za dwóch, ale podać chłopak nie umie :/ Szkoda, że Ostoja ma kontuzję...