Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16757
Stary 05.12.2014, 11:18
Camilos napisał(a):Wyświetl post
Co wy wszyscy do *uja chcecie od Boguskiego, gość jest jednym z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie, w defie gra za dwóch, a szydercom ciągle źle i nie dobrze. Wywal Gargułę i Boguskiego, a graj Lechem w środku pola mądralo to wylądujemy nad strefą spadkową!
Gra za dwóch, ale podać chłopak nie umie :/ Szkoda, że Ostoja ma kontuzję...
Odpowiedz cytując