WhiteDoctor napisał(a):

|
brać, wywalić Gargułę z Boguskim i tyle, oni już prochu nie wymyślą
|
Co wy wszyscy do *uja chcecie od Boguskiego, gość jest jednym z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie, w defie gra za dwóch, a szydercom ciągle źle i nie dobrze. Wywal Gargułę i Boguskiego, a graj Lechem w środku pola mądralo to wylądujemy nad strefą spadkową!