Z mojej podstawówki na 28 osob 15 jest na stałe zagranicą, z liceum na ok 30 osob również połowa jest zagranicą. W tej chwili kontynuuję edukację i również zdecydowana większość osób planuje stąd wyjechać- i wręcz się nie może doczekać kiedy to zrobi.
Oczywiście można zaklinać rzeczywistość, ale jak kto woli

Do tej szkoły norweskiego co chodzę, to praktycznie same "inżyniery"- oni zapewne też palą się by tu pracować
