Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29527
Stary 05.12.2014, 00:00
Z mojej podstawówki na 28 osob 15 jest na stałe zagranicą, z liceum na ok 30 osob również połowa jest zagranicą. W tej chwili kontynuuję edukację i również zdecydowana większość osób planuje stąd wyjechać- i wręcz się nie może doczekać kiedy to zrobi.


Oczywiście można zaklinać rzeczywistość, ale jak kto woli
Do tej szkoły norweskiego co chodzę, to praktycznie same "inżyniery"- oni zapewne też palą się by tu pracować
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.12.2014 o godz. 00:05.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/