Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29525
Stary 04.12.2014, 22:26
W Polsce Tvn lub jeden z drugim ekspertem powiedzą, że trzeba bo ZUS nie wytrzyma, a ludzie dają się ruchać w dupe, bo pamiętają Pewexy i cieszą się ciepłą wodą z kranu. Cóż taki kraj- widocznie tu lubią jak się ludzi mocno trzyma za mordę, a wszelka oznaka nieposzułeńsztwa jest nazywana prze prezydenta, premiera i media "podpalaniem Polski" i "PiS`owskimi metodami".

Jeśli faktycznie taki procent wyjedzie z kraju, jak z ludzi po moim kierunku- to pozdro 600. Zostaną tu same lemingi... i ukraińcy

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/