Właśnie ja tu widzę jakieś problemy ze zrozumieniem własnego tekstu pisanego, który jest pełny nieścisłości i pomówień.
Gdzie jest widoczny jakikolwiek znak interpunkcyjny? Moja skromna osoba udziela się na tym forum od przeszło 8 lat, z czego w temacie politycznych jakieś 5 lat, a agitatorzy zwykle zaczynali później i wcześnie kończyli. Wśród świeżych uczestników tego tematu można wymienić trolla/agitatora yorka, czy innego Drozda/kerima, a także Pana Smugę, który uczestniczy w tym temacie od niedawna.
Kto w takim razie jest agitatorem w tym temacie? Może AS82, albo Szpen? Raczej nie, bo oni udzielają się od lat. Nawet Gwiaździstego o to nigdy nie podejrzewałem
PS. Faktycznie przyznaję rację, bo nie widziałem znaku interpunkcyjnego. Chyba wzrok już nie ten.