Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29518
Stary 04.12.2014, 18:47
Właśnie ja tu widzę jakieś problemy ze zrozumieniem własnego tekstu pisanego, który jest pełny nieścisłości i pomówień.

Gdzie jest widoczny jakikolwiek znak interpunkcyjny? Moja skromna osoba udziela się na tym forum od przeszło 8 lat, z czego w temacie politycznych jakieś 5 lat, a agitatorzy zwykle zaczynali później i wcześnie kończyli. Wśród świeżych uczestników tego tematu można wymienić trolla/agitatora yorka, czy innego Drozda/kerima, a także Pana Smugę, który uczestniczy w tym temacie od niedawna.

Kto w takim razie jest agitatorem w tym temacie? Może AS82, albo Szpen? Raczej nie, bo oni udzielają się od lat. Nawet Gwiaździstego o to nigdy nie podejrzewałem


PS. Faktycznie przyznaję rację, bo nie widziałem znaku interpunkcyjnego. Chyba wzrok już nie ten.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.12.2014 o godz. 18:55.