Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29513
Stary 04.12.2014, 16:28
@AYALA, @Arapaho Panowie, po co wdajecie się w jałowe dyskusje z agitatorami? Jest takie fajne powiedzenie: "Nie rusz gówna, bo śmierdzi". Warto tracić nerwy? Niedoszły radny z Wołomina mający uraz do PiS, tropiciel wszelkiego objawu żydostwa człek o nicku rodem z Japonii oraz pozostali wielbiciele Partii Oszustów na czele z yorkusiem, który już dawno został zdemaskowany. Dyskutując z kimś takim dokarmiacie ich tylko i dajecie bodziec do działania.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 07.12.2014 o godz. 23:33.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!