|
@AYALA, @Arapaho Panowie, po co wdajecie się w jałowe dyskusje z agitatorami? Jest takie fajne powiedzenie: "Nie rusz gówna, bo śmierdzi". Warto tracić nerwy? Niedoszły radny z Wołomina mający uraz do PiS, tropiciel wszelkiego objawu żydostwa człek o nicku rodem z Japonii oraz pozostali wielbiciele Partii Oszustów na czele z yorkusiem, który już dawno został zdemaskowany. Dyskutując z kimś takim dokarmiacie ich tylko i dajecie bodziec do działania.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 07.12.2014 o godz. 23:33.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|