york09 napisał(a):

|
"Nie wiem, jakie dokładnie były intencje posła Girzyńskiego, ale jego zachowanie traktuje jako modelowe - powiedział szef klubu PiS. " Tak zachowanie modelowe to kantowanie na delegacji ale chyba tylko dla PIS-u. Jak się wyda to szybko wywalamy gościa ( albo sam odchodzi ) i trąbimy jakie to mamy wysokie standardy itp . No proszę, to w taki sposób trzeba dbać o dobre imię prezesiej partii.
|
Zachowanie posła jest zachowaniem honorowym - powiedział w Sejmie Mariusz Błaszczak. Szef klubu PiS podkreślił, że poseł podjął samodzielną decyzję o opuszczeniu partii i klubu. -
Tu chodzi o przyzwoitość. Chodzi o to, że tak trzeba się zachowywać w takich sytuacjach.
co za .......eni.e ... kradł i się tego nie wypiera - więc jest honorowy i odchodzi
nie komentuje tego jako pocisk na PiS. Niech nie ........ą i odejdą wszyscy co tak robili, bo na mandat posła w tym wypadku nie zasłużyli.
Girzyński to największa świetojebliwość w TV TRWAM. Jak on z teog się wytłumaczy?