Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.12.2014, 14:17
Jaworznianin napisał(a):Wyświetl post
Ktoś jest w stanie podać racjonalny powód dlaczego na C jeszcze tyle miejsc wolnych?! Co jak co, ale myślałem, że tam bilety rozejdą się jak na pniu. Ja ze względu na koszty i dojazd tak często na stadionie nie bywam, ale na mecz z Lechem się chcę wybrać
Akcja na meczu z Jagiellonią zrobiła swoje.... Z rtego samego powodu wielu ludzi przestało chodzić do Wiślaków na przedmeczowe piwko.
Odpowiedz cytując