Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 04.12.2014, 13:52
Ja osobiście z Oplem jeździłem przez prawie 5 lat do:

Cytat:
JA-RO Stoczniowców 1, 30-709 Kraków
Goście serwisują wyłącznie Ople.


Wjeżdża się szlabanem na teren stoczni i tam w sumie przez cały zakład po przekątnej
Tyle że mi telefon do nich wsysło - można podjechać i podpytać o cenę - porównać z innymi - ale z roboty byłem zadowolony zawsze.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując