Ja osobiście z Oplem jeździłem przez prawie 5 lat do:
Cytat:
|
JA-RO Stoczniowców 1, 30-709 Kraków
|
Goście serwisują wyłącznie Ople.
Wjeżdża się szlabanem na teren stoczni i tam w sumie przez cały zakład po przekątnej

Tyle że mi telefon do nich wsysło - można podjechać i podpytać o cenę - porównać z innymi - ale z roboty byłem zadowolony zawsze.