Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
29502
04.12.2014, 12:56
Girzyński zapowiada, że pozostanie posłem niezrzeszonym. Cóż, powinien po prostu przestać być posłem. Dziś Girzyński bowiem żadnych obywateli reprezentować nie ma prawa.
Jak Zbigniewa z partii wyrzucają. A mówi że sam odszedł
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09