Kolejnemu prawemu powinęła się noga
Poseł Zbigniew Girzyński odchodzi z klubu i partii PiS
Mnie to nie dziwi. Przecież nauki pobierał u samego Rydza Hochsztaplera.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...l#BoxSlotI3img
Cytat:
|
Do wyników audytu dotarł tygodnik "Polityka". Z dokumentu wynika, że Zbigniew Girzyński, który "oprócz wyprawy madryckiej jeździł w tych samych dniach i do tych samych miejsc co" niesławni "posłowie podróżnicy", czyli Hofman, Kamiński i Rogacki.
|
Wychodzi że do tego samego gangu Hofmana należał.
Osobiście to żal mi chłopa, no ale skoro nas okradał...
Cóż taka to partia
Pierwszym elementem interesu była spółka Telegraf, którą dzięki hojnym `datkom' z państwowej kiesy przekształcono w imperium finansowe : Fundacja Prasowa Solidarności,Solidarna Wieś, Nowe Państwo, Silna Polska w Europie oraz pięć spółek: Srebrna sp. z o.o., Srebrna-Media sp.z o.o., Celsa sp. z o.o., Air Link sp. z o.o., Inter- Poligrafia SA. W ostatnim czasie do interesu dołączył Instytut im L.Kaczyńskiego. Ich fundatorami, członkami władz i pracownikami byli w różnych okresach: Jarosław Kaczyński, Sławomir Siwek, Marek Dziubek, Krzysztof Wyszkowski, Adam Lipiński, Ludwik Dorn, Marek Suski, Jolanta Szczypińska, Krzysztof Czabański (i jego żona), Przemysław Gosiewski i inni. W sumie w interes zaangażowanych jest kilkadziesiat prominentnych działaczy PIS wraz z rodzinami.