palikot napisał(a):

ale ty jesteś ograniczony...
gdzie tam jest napisane "pikole gdzie jesteście?" Ja widzę "kibice sukcesu gdzie jesteście". Macie paranoje na swoim punkcie widzę... to się leczy
|
od zawsze kibicami sukcesu pikniki nazywały ludzi z młyna i to do nich skierowany był transparent.
wywieszony został w czasach gdy na trybunach zawiązał się ruch "ultra kiełbasa".
wybrałeś po prostu najgorsze zdjęcie jakie mogłeś - ani to nie motywuje, anie nie nakręca, a po prostu może zostać wykorzystane przeciwko Tobie. Ot, strzał w stopę.