Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11221
Stary 03.12.2014, 18:59
Babba napisał(a):Wyświetl post
Co Palikot?ty masz jakiś monopol na skargi,wnioski i żale, a innym każesz się uciszyć Dostuffca słusznie zauważa,że wieczne przypieprzanie się do pikoli, jak na tym transparencie i hasła z C "Wisła to MY" to hipokryzja i puste słowa.
ale ty jesteś ograniczony...
gdzie tam jest napisane "pikole gdzie jesteście?" Ja widzę "kibice sukcesu gdzie jesteście". Macie paranoje na swoim punkcie widzę... to się leczy
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.12.2014 o godz. 19:02.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując