Babba napisał(a):

Co Palikot?ty masz jakiś monopol na skargi,wnioski i żale, a innym każesz się uciszyć Dostuffca słusznie zauważa,że wieczne przypieprzanie się do pikoli, jak na tym transparencie i hasła z C "Wisła to MY" to hipokryzja i puste słowa.
|
ale ty jesteś ograniczony...
gdzie tam jest napisane "pikole gdzie jesteście?" Ja widzę "kibice sukcesu gdzie jesteście". Macie paranoje na swoim punkcie widzę... to się leczy
