siemstein napisał(a):

|
Ci "szalikowcy" od tygodnia nie potrafią zapełnić swojego sektora. Tacy zmobilizowani?
|
Pogonili Cie z "Nibylandii", to teraz tutaj siejesz zamęt? To jest temat polityczny, swoje żale i frustracje na "złych kiboli" wylewaj gdzie indziej.