Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
29489
03.12.2014, 16:43
Arapaho
napisał(a):
tak... oczywiście
i dlatego zarząd wystrzelił w kosmos Bednarza i dogadywał się z SKWK
mało wiesz.
Pikniki byłyby istotne jakby Wisła kupiła kilku kopaczy po 5 mln euro i grała w LM. W każdej innej opcji piknikami nikt się nie będzie przejmował bo po kilku słabszych meczach jest ich 3/4 mniej na trybunach a obrót robią "szalikowcy" vel kibole
Ci "szalikowcy" od tygodnia nie potrafią zapełnić swojego sektora. Tacy zmobilizowani?
siemstein
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siemstein
Znajdź inne posty napisane przez siemstein