Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29489
Stary 03.12.2014, 16:43
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
tak... oczywiście i dlatego zarząd wystrzelił w kosmos Bednarza i dogadywał się z SKWK mało wiesz.
Pikniki byłyby istotne jakby Wisła kupiła kilku kopaczy po 5 mln euro i grała w LM. W każdej innej opcji piknikami nikt się nie będzie przejmował bo po kilku słabszych meczach jest ich 3/4 mniej na trybunach a obrót robią "szalikowcy" vel kibole
Ci "szalikowcy" od tygodnia nie potrafią zapełnić swojego sektora. Tacy zmobilizowani?