|
Skończcie już tą histerię odnośnie frekwencji bo tego typu "zaproszenie" na mecz bardziej zniechęca ludzi niż zaczęca. Frekwencja i tak będzie lepsza niż np. na meczach lidera i MP Legii, na którą chodzi obecnie po 12 tys. widzów, nie mówiąc już o przeciętnej ligowej.
|