Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11220
Stary 03.12.2014, 16:41
Skończcie już tą histerię odnośnie frekwencji bo tego typu "zaproszenie" na mecz bardziej zniechęca ludzi niż zaczęca. Frekwencja i tak będzie lepsza niż np. na meczach lidera i MP Legii, na którą chodzi obecnie po 12 tys. widzów, nie mówiąc już o przeciętnej ligowej.
Odpowiedz cytując