Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Capdevilla
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
5456
03.12.2014, 16:38
Kupię starsze szale FC i Os/Dzielnice, płacę kilka stów za szal od ręki, pisać PW. Pozdrawiam.
Capdevilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Capdevilla
Znajdź inne posty napisane przez Capdevilla