Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11219
Stary 03.12.2014, 16:35
Co Palikot?ty masz jakiś monopol na skargi,wnioski i żale, a innym każesz się uciszyć Dostuffca słusznie zauważa,że wieczne przypieprzanie się do pikoli, jak na tym transparencie i hasła z C "Wisła to MY" to hipokryzja i puste słowa.
Odpowiedz cytując