Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
11218
03.12.2014, 16:31
licząc te bilety robicie jezcze większy obciach, usiądzćie spokojnie na dupie i namawiajcie znajomych, bo to jest ....a żałosne
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93