siemstein napisał(a):

|
W obecnej sytuacji to pikniki utrzymują ten klub. Na C niech sobie przychodzi te 5000 ludzi, ale trzeba jeszcze 25 tysięcy pikników, żeby zapełnić stadion
|
tak... oczywiście

i dlatego zarząd wystrzelił w kosmos Bednarza i dogadywał się z SKWK

mało wiesz.
Pikniki byłyby istotne jakby Wisła kupiła kilku kopaczy po 5 mln euro i grała w LM. W każdej innej opcji piknikami nikt się nie będzie przejmował bo po kilku słabszych meczach jest ich 3/4 mniej na trybunach a obrót robią "szalikowcy" vel kibole