|
skończ roztrząsać... cały stadion się średnio na jeża wypełnia... musimy zwiększyć tempo
od rana na ten moment poszło 400 biletów
C3 już końcówa nie ma na D12, ostatni bilet na D21, 40 na D11 i 19 na F21. Reszta w większych ilościach
C jest już w połowie wyprzedane prawie 3 000.
W tym momencie mamy przeszło 13 tys sprzedanych wejściówek. Zabierać dupy w troki i do kas!
EDIT: Pękło już 500 per day!! Sprzedaż rusza!
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.12.2014 o godz. 15:49.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|