Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29479
Stary 03.12.2014, 13:11
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
emj miałem Cię za osobę która ma jako taką wiedzę o funkcjonowaniu środowisk politycznych w Polsce ale naprawdę teraz to mnie zaskoczyłeś. Akurat SLD via SdPR via PZPR uwłaszczyło największy majątek w tym kamienice czy gazety, wcisnęło najwięcej swoich "towarzyszy" do spółek i spółeczek, to oni byli powiązani z działaniami służb postkomunistycznych zakładających polonijne społki będące przykrywkami dla różnych dealów, to oni są bohaterami niesławnej pożyczki moskiewskiej i wielu innych spraw.
Odczuwam nieodparte wrażenie że jesteś przysłany na to forum przez kogoś żeby robić krecią robotę tłumacząc naiwnym że nieważne jest to że "tamci"(PO,PSL,SLD) skręcili MILIARDY, uwłaszczyli setki przedsiębiorstw, robią ustawy będące wprost na rękę pani Merkel i innym "europejczykom" a Polska "ma się poświęcieć" jak powiedział Krul ver. 2.0. ale największym problemem jest że jakiś SKOK śmiał sponsorować pisowców, no i jest Srebrna - "powiązana" z Kaczyńskim i jest zapleczem PIS-u. Dowodem też jest Sasin bo w Wołominie zatrudnił swoich .SKANDAL ! przecież PSL nie zatrudnia nikogo (nikogo powyzej 150% zapotrzebowania w danym urzędzie). SLD i PO też nie zatrudnia choć przyznam że PSL to rekordzista świata. A jakoś kandydowałeś do zielonych ludków...no tak jak się chciało do koryta to się jakoś to wytłumaczyło teraz to każdy NIEZALEŻNY. Jak palikociarze w Wadowicach
Arapaho , pisze od dawna że to zadaniowiec , to co napisałeś o komuchach od pzpr do sld wie każdy kto trochę interesuje się polityką, tacy ludzie jak warszawiaczek emj10 są na wszystkich forach , zawsze gotowi z wklejką , z tabelką , nikt normalny który tutaj pisze nie ma takiej "łatwości " jak emj10 z materiałami, każdy jakby chciał coś znależć musiało by to trochę czasu potrwać , na salon 24 jest taki podobny gostek o nicku józef moneta , taki sam typ oddelegowany na front