Arapaho , pisze od dawna że to zadaniowiec , to co napisałeś o komuchach od pzpr do sld wie każdy kto trochę interesuje się polityką, tacy ludzie jak warszawiaczek emj10 są na wszystkich forach , zawsze gotowi z wklejką , z tabelką , nikt normalny który tutaj pisze nie ma takiej "łatwości " jak emj10 z materiałami, każdy jakby chciał coś znależć musiało by to trochę czasu potrwać , na salon 24 jest taki podobny gostek o nicku józef moneta , taki sam typ oddelegowany na front