york09 napisał(a):

Też mam odczucie że on nie chce władzy. Przecież po I turze wyborów mógł okrzyknąć się zwycięzcą, a zrobił z tego klęskę
Marsz 13 grudnia też mu punktów nie doda. W ogóle to nie wiem jaki cel ma ten marsz.
Teraz jeszcze doszło pomówienie Dunów o pedofilię.
Może te fałszywe pomówienia Dunów przeraziły, u nas to już norma w wykonaniu prezesa.
Sefan Jaworski, szef PKW, były prezes ZSL w Słupsku, po obaleniu rządu Jana Olszewskiego, jako szef Prokuratury Wojewódzkiej w Warszawie nadzorował śledztwa wymierzone w Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza oraz w prawą stronę sceny politycznej. Później z ramienia PSL zasiadał w Trybunale Konstytucyjnym - donosi „Gazeta Polska”.
Kerim ,to dlatego Jarek i Antoś się wywinęli (rączka rączkę myje)
|
i po co promujesz homosiowe lewactwo , co ty masz z tymi dunami ? kompleks jakiś czy co ? w Polsce normalny człowiek to zlewa , a ty duny i duny , to już jest nudne, a ostatnie zdanie

, zapytaj dunów czy tak samo myślą i czy będą protestować
