|
Zawsze mnie ciekawiło czemu pisze się, że PiS to agentura USA? O PO to wiemy, że Tusk to kaszub i ten dziadek Niemiec oraz o dobrych relacjach z Merkel? Natomiast o PiS wiemy mało oprócz tego, że kilku członków miało żydowskie korzenie m.in. Dorn, wspierano kultywowanie tradycji żydowskiej w Polsce z mocnym wsparciem amerykańskiej Polonii, która zawsze wspierała PiS. Poza tym widoczne było dążenie do objęcia Polski programem tarczy rakietowej, a także parcie na zakupy bronii z USA co ma teraz miejsce przy okazji zakupu śmigłowców, gdzie PiS mocno lobbuje za Black Hawkami.
Wydaje mi się, że to jeszcze mało do tej tezy o proamerykańskości.
|