Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11213
Stary 03.12.2014, 09:34
Panowie i Panie wierzę że na forum nikogo do kupna nie trzeba zachęcać ale piszcie mailujcie dzwońcie do wszystkich o których wiecie że są za Wisłą do tych którzy z jakiś przyczyn przestali chodzić. zróbmy łańcuszek i niech każdy prześle smsa do 5 osób :Wiem, że jesteś kibicem Wisły, klubu która przez wiele ostatnich lat dał nam tak wiele radości. Między nami kibicami było różnie ale teraz pokażmy że Wisła Kraków to nie jest puste słowo. Przyjdź w niedzielę na stadion a jeśli nie możesz to przynajmniej kup bilet. Teraz to Wisła potrzebuje Twojej pomocy.

Bądźcie namolni. Bądźcie upierdliwi
Odpowiedz cytując