O nadbliżającej wojnie w Europie, gdzie możemy być głównym polem bitwy, do czego ciągnie nas obecny rząd i opozycja
http://pikio.pl/premier-slowacji-mam...-calej-europy/
PO to agentura Niemiecka, PIS - agentura USA SLD - byłego ZSRR... To oni nas wpędzają w konflikt.
Pablo84-
Po co ma PIS rządzić? Jak już z góry wiadomo w kuluarach co będzie więc rządzenie PISowi w tej chwili nic nie da i jest nie na rękę, tylko same straty i łapanie liści po rządach ich poprzedników i niewygodny dla ich agentury czas. Strategia jest prosta. "Złobić koryto ile się da a konsekwencje niech ponosi inna agentura, my wejdziemy jak przyjdzie na to odpowiedni czas"
A tu jeszcze ciekawostka dla palaczy
http://pikio.pl/wielki-brat-jak-daleko-sie-posunie/