Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29467
Stary 03.12.2014, 09:23
O nadbliżającej wojnie w Europie, gdzie możemy być głównym polem bitwy, do czego ciągnie nas obecny rząd i opozycja
http://pikio.pl/premier-slowacji-mam...-calej-europy/

PO to agentura Niemiecka, PIS - agentura USA SLD - byłego ZSRR... To oni nas wpędzają w konflikt.

Pablo84-
Po co ma PIS rządzić? Jak już z góry wiadomo w kuluarach co będzie więc rządzenie PISowi w tej chwili nic nie da i jest nie na rękę, tylko same straty i łapanie liści po rządach ich poprzedników i niewygodny dla ich agentury czas. Strategia jest prosta. "Złobić koryto ile się da a konsekwencje niech ponosi inna agentura, my wejdziemy jak przyjdzie na to odpowiedni czas"

A tu jeszcze ciekawostka dla palaczy
http://pikio.pl/wielki-brat-jak-daleko-sie-posunie/
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.12.2014 o godz. 09:35.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰