Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29465
Stary 03.12.2014, 08:11
Czasami odnoszę wrażenię, że naprawdę Kaczyński z Tuskiem mają układ w ramach programu "dziel i rządź".

Nigdy tego nie zrozumiem jakim cudem, gdy PiS zaczyna mieć wyraźną słupkową tendencję wzrostową- bo merytorycznie punktuje, jeździ po ludziach i normalnie z nimi rozmawia, zatrudnia ekspertów i daje konkretne programy, NAGLE .......nie czymś takim co wszystko w partii załamuje.
Na dobrą sprawę to Kaczyński wybory w 2011 przegrał na własną prośbę- to samo może się stać za rok.
Nawet jak ma swoje przekonania to jako stary i inteligentny polityk powinien trzymać nerw na wodzy i w populistyczno cwaniacki sposób wpasowywać się w nastroje społeczne, by pózniej- gdy obejmie władze, spokojnie i krok po kroku realizować swoje cele poltyczne.

Tymczasem aż ciężko mi uwierzyć, że Kaczyński jest taki głupi. Zaraz po wyborach dominowała narracja o "Zafałszowaniiu" nie "sfałszowaniu "wyborów-Tym sloganem posługiwała się koalicja prawicy jak i nawet SLD- to wyszedł pózniej Kaczor na mównice i pojchał z grubej rury.
Kompletnie ....a nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...
On chyba faktycznie nie chce dojść do władzy.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/