Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11205
Stary 02.12.2014, 21:22
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam wierzyć w 15 000 wiślaków + 1800 kibiców Lecha na stadionie.

Jak dotąd szło tak jak szło czyli zazwyczaj dwieście kilkadziesiąt biletów.
O godz. 12:20 było 9 706 biletów
O godz. 18:20 było 9 232 biletów.
O godz. 20:20 było 9 161 biletów.

W ciągu 8 godzi sprzedano więc 545 biletów.

Ponieważ mecz jest o 18:00 więc będę swoje wyliczenia robił o tej mniej więcej godzinie.

Skoro w 8 godzin sprzedano 545 biletów to może realne jest, że przez każde kolejne dni, każdego dnia będzie się sprzedawać średnio po 1 000 biletów ?

Jeśli tak to przez pozostałe 5 dni, sprzedamy kolejne 5 000 biletów.

O 18:20 sprzedano 18 480 - 9 232 = 9 248.

Prognozowane (od 2.12 godz. 18:00 do 7.12 godz. 18:00) 5 000 + już sprzedane na godz. 18:00 9 248 = 14 248 sprzedanych biletów (W tej liczbie jest już E11 i E12 oraz sektor F w takiej ilości na poszczególnych sektorach jaka zasiadła na meczu z Łęczną. Jeśli na te sektory będzie na meczu więcej niż na Łęcznej to do wyliczonego wyniku należy dodać różnicę)

Do liczby 14 248 wiślackich biletów + 1800 biletów Lecha = 16 048
Dziwne rozumowanie.
Po pierwsze sektor F jest wliczany do ogólnego rozrachunku wolnych miejsc, więc to ile tam biletów zostanie wykupionych tyle wliczamy do frekwencji.
Druga rzecz: Liczba dostępnych biletów nie uwzględniała od początku E11 i E12 to dlaczego mamy je wliczać? W pierwszym dniu sprzedaży została podana wartość ok 11500 bez E11 E12, za to z górą E22-E25 ale również bez miejsc sprzedanych w pakiecie na Łęczną(nie wiemy ile dokładnie, pewnie parę setek). Zakładając twoje wyliczenia Liczba sprzedanych biletów w tej chwili to 9248( czyli kłódki z sektorów: C1-C5,D11-24, E22-25, E13-15, F21-23, G1, połowa kłódek A11, A21, A22, A23,H23 oraz kłódki do 11 rzędu na H22) + sektory E11 i E12 + sektor gości + sektor Vip + skybox.
pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez palikot : 02.12.2014 o godz. 21:28.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując