Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11204
Stary 02.12.2014, 20:55
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj spisałem sobie ilość biletów i tak się przedstawia sytuacja:

01.12.2014 19:40 9779
02.12.2014 19:50 9175

604 bilety.
Zaczynam wierzyć w 15 000 wiślaków + 1800 kibiców Lecha na stadionie.

Jak dotąd szło tak jak szło czyli zazwyczaj dwieście kilkadziesiąt biletów.
O godz. 12:20 było 9 706 biletów
O godz. 18:20 było 9 232 biletów.
O godz. 20:20 było 9 161 biletów.

W ciągu 8 godzi sprzedano więc 545 biletów.

Ponieważ mecz jest o 18:00 więc będę swoje wyliczenia robił o tej mniej więcej godzinie.

Skoro w 8 godzin sprzedano 545 biletów to może realne jest, że przez każde kolejne dni, każdego dnia będzie się sprzedawać średnio po 1 000 biletów ?

Jeśli tak to przez pozostałe 5 dni, sprzedamy kolejne 5 000 biletów.

O 18:20 sprzedano 18 480 - 9 232 = 9 248.

Prognozowane (od 2.12 godz. 18:00 do 7.12 godz. 18:00) 5 000 + już sprzedane na godz. 18:00 9 248 = 14 248 sprzedanych biletów (W tej liczbie jest już E11 i E12 oraz sektor F w takiej ilości na poszczególnych sektorach jaka zasiadła na meczu z Łęczną. Jeśli na te sektory będzie na meczu więcej niż na Łęcznej to do wyliczonego wyniku należy dodać różnicę)

Do liczby 14 248 wiślackich biletów + 1800 biletów Lecha = 16 048
Odpowiedz cytując