Oj komitet transferowy się zebrał

Jeśli jest szansa na niego to czemu by nie? Nie ma tutaj co się zastanawiać, ile lat miał Melikson przychodząc do Wisły ? 27?
Gość gra egoistycznie, ale może Smuda by go utemperował.
Co do Boguskiego, fakt nie jest wirtuozem ale ostatnio w nowej roli odnajduje się świetnie i w obecnej sytuacji nie widzę sensu aby się go pozbywać.
Fajnie by było jakby udało się utrzymać Stilicia i ściągnąć tego grajka, fakt może nie jest jakimś super kozakiem ale wspomniany Guzmic też się nie zapowiadał na super grajka, a jednak okazał się poważnym wzmocnieniem.