PiVoSH92 napisał(a):

|
Oglądałem te filmiki, które ktoś z nim na twittera wrzucił - wygląda spoko, ale gdy popatrzymy na otoczkę to wychodzi, że magikuje, bo dookoła ma damo drewno - jakby Stiliciowi cały czas dawać Rymaniaków, Pietrasiaków czy innych Marciniaków to też miałby statystyki wyjebane w kosmos.
|
Na Guzmics'a też naskakiwano,że będzie słaby i co bierzemy.Ktoś tu pisał aby brać Kupisza i Wszołka kopnąć w dupę DG i Sarkiego wypożyczyć tych dwóch Smuda zrobi z nich piłkarzy i będziemy mieli dobrych pomocników.