Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16732
Stary 02.12.2014, 18:46
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem te filmiki, które ktoś z nim na twittera wrzucił - wygląda spoko, ale gdy popatrzymy na otoczkę to wychodzi, że magikuje, bo dookoła ma damo drewno - jakby Stiliciowi cały czas dawać Rymaniaków, Pietrasiaków czy innych Marciniaków to też miałby statystyki wyjebane w kosmos.
Na Guzmics'a też naskakiwano,że będzie słaby i co bierzemy.Ktoś tu pisał aby brać Kupisza i Wszołka kopnąć w dupę DG i Sarkiego wypożyczyć tych dwóch Smuda zrobi z nich piłkarzy i będziemy mieli dobrych pomocników.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując