|
Czyli znikną te moje zakupione bilety i od nowa będą mógł kupić czy jak ?
Bo ogólnie sprawa jest tego typu, że kupiłem bilety sobie, bratu i jeszcze koledze a kasy na koncie mam tylko na dwa i chciałem przelewem bankowym a zobaczyłem, że się nie da, więc wyszedłem. Później wchodzę, daje "twoje zakupy" - "zapłać" i ten błąd wyskakuje.
|