york09 napisał(a):

Jaka jest różnica między mediami opłacanymi przez rząd a tymi opłacanymi przez PIS?
Ani jedni ani drudzy z własnej kieszeni tego nie opłacają.
|
Gdzie Ty widzisz żeby PIS opłacał media? SKOK jest PISu? Czy prywatne firmy nie mają prawa reklamować się gdzie chcą? Widzisz różnice między firmami Skarbu Państwa a firmami państwowymi? Czy nie bardzo?
Widzę że jest "bul" dla wielu że są media które popierają PiSowców

a że walka jest brudna , że głównie propagandowa....no jest i nic z tym nie zrobimy. Sparafrazuję : jak jedni tną kosami to drudzy nie mogą na gołe pięści.
emj10 napisał(a):

Nic dziwnego, że bezrobocie spadało na podanym przeze mnie wykresie skoro w tym roku spadło o 2,5 pp. 
Jak widzę podałeś średnie bezrobocie roczne, które nie oddaje za dobrze na wykresie zmian miesięcznych, bądź kwartalnych. Poza tym na podanym przez Ciebie wykresie dane kończą się na 2012 roku, a obecnie w 2014 roku zeszliśmy do poziomu najniższego bezrobocia od 2010 i tendencja zaczyna być ewidentna.
Gdzie przy okazji zakładu dotyczącego bezrobocia robiłem ciekawe porównanie. Zaraz spróbuję je odnaleźć.
|
Co to są za wyniki jak nie uwzględniają emigracji. Zwykłe czarowanie opinii publicznej - faktyczne wyniki są znacznie większe i nie ma znaczenia że czasem jest spadek o 1%.Zwykle takie wachania wynikają z prac sezonowych . Realnie nie ma w nich ok. 2 mln ludzi którzy wyjechali zagranicę zachęcani przez Rudego błazna który nie potrafił im zapewnić pracy w ojczystym kraju. Takie same kombinacje jak z łataniem dziury budżetowej "czarami" z OFE lub podawaniem średniej płacy nie uwzględniając zarobków samo-zatrudnionych i mikroprzedsiębiorstw