Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29459
Stary 02.12.2014, 17:22
york09 napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest różnica między mediami opłacanymi przez rząd a tymi opłacanymi przez PIS?
Ani jedni ani drudzy z własnej kieszeni tego nie opłacają.

Gdzie Ty widzisz żeby PIS opłacał media? SKOK jest PISu? Czy prywatne firmy nie mają prawa reklamować się gdzie chcą? Widzisz różnice między firmami Skarbu Państwa a firmami państwowymi? Czy nie bardzo?
Widzę że jest "bul" dla wielu że są media które popierają PiSowców a że walka jest brudna , że głównie propagandowa....no jest i nic z tym nie zrobimy. Sparafrazuję : jak jedni tną kosami to drudzy nie mogą na gołe pięści.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nic dziwnego, że bezrobocie spadało na podanym przeze mnie wykresie skoro w tym roku spadło o 2,5 pp.

Jak widzę podałeś średnie bezrobocie roczne, które nie oddaje za dobrze na wykresie zmian miesięcznych, bądź kwartalnych. Poza tym na podanym przez Ciebie wykresie dane kończą się na 2012 roku, a obecnie w 2014 roku zeszliśmy do poziomu najniższego bezrobocia od 2010 i tendencja zaczyna być ewidentna.

Gdzie przy okazji zakładu dotyczącego bezrobocia robiłem ciekawe porównanie. Zaraz spróbuję je odnaleźć.

Co to są za wyniki jak nie uwzględniają emigracji. Zwykłe czarowanie opinii publicznej - faktyczne wyniki są znacznie większe i nie ma znaczenia że czasem jest spadek o 1%.Zwykle takie wachania wynikają z prac sezonowych . Realnie nie ma w nich ok. 2 mln ludzi którzy wyjechali zagranicę zachęcani przez Rudego błazna który nie potrafił im zapewnić pracy w ojczystym kraju. Takie same kombinacje jak z łataniem dziury budżetowej "czarami" z OFE lub podawaniem średniej płacy nie uwzględniając zarobków samo-zatrudnionych i mikroprzedsiębiorstw
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 02.12.2014 o godz. 17:30.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej