Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11196
Stary 02.12.2014, 17:08
Ja tez już to pisałem....
W....ia mnie to ze piero.... caly czas o meczu który będzie dopiero 18 grudnia!!
Napinamy się jak to ide bilety ze poszlo 10-11 tys ze będzie super ...och... ..ahhhh... ..ehhhh...
A może przestaniemy pierd... o tym meczu a zajmiemy się meczem z Amica który ma priorytet!!!!
Odpowiedz cytując