|
Ja tez już to pisałem....
W....ia mnie to ze piero.... caly czas o meczu który będzie dopiero 18 grudnia!!
Napinamy się jak to ide bilety ze poszlo 10-11 tys ze będzie super ...och... ..ahhhh... ..ehhhh...
A może przestaniemy pierd... o tym meczu a zajmiemy się meczem z Amica który ma priorytet!!!!
|