Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29456
Stary 02.12.2014, 15:54
Kocur , prowadzisz dziwną dyskusję tabelkową , co ma za znaczenie czy bezrobocie jest 12,6 ,czy 11,2 % , to nic nie zmienia ,liczą się fakty , a fakty są takie że w Państwie PO nie ma pracy , a jak jest to za tysiaka , mówię o przeciętnym zjadaczu chleba,ponad 2 mln jest za granicą , a te wykresiki którymi się przerzucasz z warszawiaczkiem nic nie zmieniają a tylko zaciemniają obraz, wiem że z nimi inaczej nie można ale to tylko statystyki , i ich to cieszy że mogą sobie "merytorycznie powykresować"