Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29454
Stary 02.12.2014, 15:50
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
już Ci napisałem co jest głębokim prl-em , nie będę się powtarzał , chciałbyś aby niesioł zrobił chlew w Trwam ? a może ma przyjść facet z penisem ? , , masz tyle do "oglądania i słuchania" że naprawdę daruj sobie Trwam czy Radio Maryja, poradzą sobie bez Ciebie , a ludzie odetchną od propagandy która leje się z ubeckich telewizorni od lat
Bo Trwam to jest właśnie taka "wolność" w wydaniu PISowskim ,jeszcze większe szambo niż te wszystkie Tvn'y i Polsaty.