kerim1906 napisał(a):

|
już Ci napisałem co jest głębokim prl-em , nie będę się powtarzał , chciałbyś aby niesioł zrobił chlew w Trwam ? a może ma przyjść facet z penisem ? , , masz tyle do "oglądania i słuchania" że naprawdę daruj sobie Trwam czy Radio Maryja, poradzą sobie bez Ciebie , a ludzie odetchną od propagandy która leje się z ubeckich telewizorni od lat
|
Bo Trwam to jest właśnie taka "wolność" w wydaniu PISowskim ,jeszcze większe szambo niż te wszystkie Tvn'y i Polsaty.