Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29451
Stary 02.12.2014, 15:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Bezrobocie jak już to jest na najniższym poziomie w ostatnich latach
"najniższym od lat" to chyba lekka przesada ...



Zupełnie przypadkowo w wiadomym okresie bezrobocie spadało ...

ps.

Jeden ze wskaźników które rosną niezmiennie za czasów peło:

Liczba pracujących w sektorze:
administracja publiczna, obrona narodowa oraz obowiązkowe ubezpieczenia społeczne w Polsce w latach 2000-2010 (w tys.)

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE