emj10 napisał(a):

Bezrobocie jak już to jest na najniższym poziomie w ostatnich latach 
|
"najniższym od lat" to chyba lekka przesada ...
Zupełnie przypadkowo w wiadomym okresie bezrobocie spadało ...
ps.
Jeden ze wskaźników które rosną niezmiennie za czasów peło:
Liczba pracujących w sektorze:
administracja publiczna, obrona narodowa oraz obowiązkowe ubezpieczenia społeczne w Polsce w latach 2000-2010 (w tys.)
