Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29450
Stary 02.12.2014, 15:35
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
chcesz zobaczyć głęboki prl , włącz liza, porucznik olejnik, wsi24 z mordką morozowskim i innymi podnóżkami Państwa PO, polsat , tvpinfo , poczytaj gów....ianą, lizwweek , paradowską z żakowskimm w polityce, jak już poczytasz i pooglądasz to z łaski swojej odwal się od jedynego medium gdzie nie trzeba oglądać i słuchać resortowych pociotków
W każdym z wymienionych są zapraszani goście z dwóch stron barykady i nawet jeśli jest widoczna stronniczość ,to każda strona ma tyle samo czasu żeby przedstawić swoje rację . Takiego czegoś nie uświadczysz w Trwam , tam prowadzący przytakuje PISowskim gościom , i to ma być ta oaza wolności i demokracji ? To głęboki PRL