Kocur napisał(a):

Nie, w oczach publikacji biznesowych (nie brukowych) nie jest dobrze.
Jest najwyższe w ostatnich latach bezrobocie oraz dług publiczny. Mamy najniższy w Europie wskaźnik innowacyjności (przedostatni bodajże).
|
Bezrobocie jak już to jest na najniższym poziomie w ostatnich latach
PS. Jak zawsze pod ręką niezbędny Michał Stopka.
http://www.michalstopka.pl/bezroboci...e-w-2014-roku/
