Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29448
Stary 02.12.2014, 15:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie, w oczach publikacji biznesowych (nie brukowych) nie jest dobrze.
Jest najwyższe w ostatnich latach bezrobocie oraz dług publiczny. Mamy najniższy w Europie wskaźnik innowacyjności (przedostatni bodajże).
Bezrobocie jak już to jest na najniższym poziomie w ostatnich latach

PS. Jak zawsze pod ręką niezbędny Michał Stopka.
http://www.michalstopka.pl/bezroboci...e-w-2014-roku/

Ostatnio edytowane przez emj10 : 02.12.2014 o godz. 15:27.