|
Vlasko - coś piszą o nim w kontekście Wisły, widziałem jakąś kompilację to wychodzi na takiego lepszego, młodszego Ilieva, fajnie by było jakby przyszedł za Gargułę i Stilić by został. Ale z innej strony, po tym co się ostatnio dzieje w okół Wisły to dziwią mnie takie plotki. Spodziewałem się, że raczej młodzi będą wchodzić do zespołu, a Wisła będzie się bić o 8 miejsce.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|