|
Nie, w oczach publikacji biznesowych (nie brukowych) nie jest dobrze.
Jest najwyższe w ostatnich latach bezrobocie oraz dług publiczny. Mamy najniższy w Europie wskaźnik innowacyjności (przedostatni bodajże).
Rzucono ludziom cukierka i się cieszą bo 30 lat temu nie było cukierków - a czemu im się nie powie że gdyby nie państwo złodziei to każdy by miał 5 kg cukierków a nie jedną sztukę - czy to jest osiągnięcie?
Inne państwa bloku wschodniego jakoś potrafiły ogarnąć temat i są przed nami - czy z tego też mamy się cieszyć?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|