Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29443
Stary 02.12.2014, 14:49
Nie, w oczach publikacji biznesowych (nie brukowych) nie jest dobrze.

Jest najwyższe w ostatnich latach bezrobocie oraz dług publiczny. Mamy najniższy w Europie wskaźnik innowacyjności (przedostatni bodajże).


Rzucono ludziom cukierka i się cieszą bo 30 lat temu nie było cukierków - a czemu im się nie powie że gdyby nie państwo złodziei to każdy by miał 5 kg cukierków a nie jedną sztukę - czy to jest osiągnięcie?
Inne państwa bloku wschodniego jakoś potrafiły ogarnąć temat i są przed nami - czy z tego też mamy się cieszyć?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE