Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
29442
02.12.2014, 14:43
Kocur
napisał(a):
Proszę o informacje co zrobiła opozycja takiego przez 7 lat że w kraju jest tak źle. Dalej nie odpowiedziałeś.
Przecież Ci odpowiedziałem że tylko w oczach PISu jest źle. Normalny człowiek to cieszy się z tego cośmy osiągnęli.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09