Kocur napisał(a):

Dalej czekam na wyjaśnienie winy opozycji w doprowadzeniu kraju do upadku.
|
Czyż to nie powtarzanie tego co można w kaczych gazetach poczytać.
Oto przykład zmutowanego mózgu. O takie coś chodziło Kaczyńskiemu i Rydzykowi (zawładnąć duszą wiernych)
Przed kim to ten kraj upadł? czytając zagraniczne i normalne polskie gazety widać wręcz odwrotnie.
Kocurku jeżeli potrafisz poczytaj sobie
jakąkolwiek zachodnią gazetę co oni o Polsce piszą.
"Le Monde"
"Polska dumą Europy" - pisze francuski dziennik. Podkreśla, że w niecałe sto lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, nasz kraj stał się jedynym z Europy Środkowej, który awansował do grona państw liczących się w Unii.
Oczywiście PIS to przekłuje w klęskę.