Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29440
Stary 02.12.2014, 14:32
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dalej czekam na wyjaśnienie winy opozycji w doprowadzeniu kraju do upadku.
Czyż to nie powtarzanie tego co można w kaczych gazetach poczytać.
Oto przykład zmutowanego mózgu. O takie coś chodziło Kaczyńskiemu i Rydzykowi (zawładnąć duszą wiernych)
Przed kim to ten kraj upadł? czytając zagraniczne i normalne polskie gazety widać wręcz odwrotnie.
Kocurku jeżeli potrafisz poczytaj sobie jakąkolwiek zachodnią gazetę co oni o Polsce piszą.

"Le Monde"
"Polska dumą Europy" - pisze francuski dziennik. Podkreśla, że w niecałe sto lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, nasz kraj stał się jedynym z Europy Środkowej, który awansował do grona państw liczących się w Unii.
Oczywiście PIS to przekłuje w klęskę.
Ostatnio edytowane przez york09 : 02.12.2014 o godz. 14:40.