Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29433
Stary 02.12.2014, 13:22
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
yorkuś , i co ja mam z Tobą zrobić ? , Twoje ostatnie zdanie o tworkach i Twój podpis nie pozostawiają wątpliwości , tylko nie wiem co tam robi herb Wisły Kraków,co Ty masz wspólnego z Wisłą ?
Nie mieszaj klubu z pislamem. W herbie Wisły jest biała gwiazda!, a nie biała kaczka.

Działania IV RP
http://www.tvn24.pl/kulisy-napadu-na...,494434,s.html
Ostatnio edytowane przez york09 : 02.12.2014 o godz. 13:27.