kerim1906 napisał(a):

yorkuś , i co ja mam z Tobą zrobić ? , Twoje ostatnie zdanie o tworkach i Twój podpis nie pozostawiają wątpliwości , tylko nie wiem co tam robi herb Wisły Kraków,co Ty masz wspólnego z Wisłą ?
|
Nie mieszaj klubu z pislamem. W herbie Wisły jest biała gwiazda!, a nie biała kaczka.
Działania IV RP
http://www.tvn24.pl/kulisy-napadu-na...,494434,s.html