Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29423
Stary 02.12.2014, 11:41
york09 napisał(a):Wyświetl post
Chyba mi nie powiesz że Kaczyński wyrówna nasze zarobki do tych zachodnich.
Raz - Czemu Kaczyński akurat? Jest wielu inteligentnych polityków niestety nie w partii rządzącej, nie on jeden może coś zmienić na lepsze
Dwa - Nie Kaczyński jest winny że dług publiczny wzrósł kilkukrotnie w ciągu rządów PO i żeby łatać dziurę sięgali po emerytury, VAT szedł w górę, inwestycji nie było i dystans do Zachodu zamiast maleć się wydłużał
Trzy - Gdyby Babka miała wąsy byłaby Dziadkiem - trzeba pozwolić komuś innemu rządzić bo gadanie typu "na pewno nic by nie zrobił" jest gadaniem na poziomie przedszkolaka
Cztery - W biznesie jest tak że jak ktoś spieprzy wszystko równo to się go odsuwa od władzy czy zarządu w przedsiębiorstwie a nie trzyma na świeczniku mówiąc że "inni są gorsi" ale jednocześnie nie pozwalając tym "innym" naprawić sytuacji
Pięć - Zamiast robić wszystko żeby te marne zarobki na coś wystarczały to zamiast jak np Niemcy wprowadzić winiety to się wdraża system za "xxx" mln złotych, gdzie kilometr autostrady będzie najdroższy na świecie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE