maverick napisał(a):

Klub z Poznania wysłał do Krakowa pismo, w którym poinformował o zapotrzebowaniu na 1800 wejściówek. Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni szczelnie wypełnią sektor gości na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.
Wystarczy taka maobilizacja?
|
Podejrzewam ze nie....
Niestety ale wiele osob jest mało kumatyh...