Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11188
Stary 02.12.2014, 10:51
maverick napisał(a):Wyświetl post
Klub z Poznania wysłał do Krakowa pismo, w którym poinformował o zapotrzebowaniu na 1800 wejściówek. Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni szczelnie wypełnią sektor gości na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.



Wystarczy taka maobilizacja?
Podejrzewam ze nie....
Niestety ale wiele osob jest mało kumatyh...
Odpowiedz cytując